Inne nasze serwisy: Mikrodermabrazja  •  Manicure japoński  •  Liposukcja  •  Manicure hybrydowy  •  Peeling kawitacyjny

ReklamaLipoliza iniekcyjna

Liposukcja infradźwiękowa

Redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą systemu Zeltiq

Zabieg kształtujący ciało

Odchudzanie? Poznaj wspaniały świat diety proteinowej doktora Dukana.

Reklama: Nieinwazyjny lifting twarzy | Złamanie kciuka

Redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą systemu Zeltiq. Sprawdź czego możesz się spodziewać decydując się na ten zabieg!

Próbowałaś już absolutnie wszystkiego: od rygorystycznej diety, poprzez żmudne ćwiczenia fizyczne, aż po męczące wcieranie preparatów wyszczuplających, jednak nadmiar tkanki tłuszczowej za nic nie chce zniknąć? Decydujesz się zatem na zabieg medycyny estetycznej, który według Ciebie jest Twoją ostatnią deską ratunku – rzeczywiście tak jest, bo oszczędzi Twój czas, pieniądze i nerwy. Warto sięgać po to co najnowsze i wybrać zabieg Zeltig, który raz na zawsze pozbędzie się niepotrzebnego tłuszczu z Twojego ciała.

th

Zamrażanie sposobem na lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową!

Ćwiczenia fizyczne, które stosowałaś lub preparaty nanoszone po kilka razy dziennie na ciało działały w jeden sposób – rozgrzewały mięśnie i zgromadzoną wokół nich tkankę tłuszczową, powodując jej spalanie. Jak się okazuje spalać można także poprzez… ochładzanie. Na takiej zasadzie opiera się zabieg Zeltiq: http://www.klinikiziemlewski.pl/modelowanie-sylwetki/10-modelowanie-sylwetki/40-zeltiq-coolsculpting Wybrany obszar ciała zostaje schłodzony do temperatury 4 stopni Celsjusza – wybrany, dlatego że podczas zabiegu ‘’atakowane’’ są jedynie newralgiczne partie, a więc takie, gdzie tkanka tłuszczowa nagromadziła się w nadmiarze. Tkanki zostają zamrożone i choć na pierwszy rzut oka nie widać rezultatów, to już w momencie pierwszego zetknięcia z urządzeniem rozpoczyna się modelowanie sylwetki. Najprościej mówiąc – komórki pozostają w stanie spoczynku i zaczynają obumierać po około 3 dniach od zabiegu. Po około 14 dniach zostają one usunięte z organizmu przez układ limfatyczny. Cały proces kształtowania sylwetki trwa około 60-90 dni i dopiero po tym czasie można oceniać realne efekty zabiegu.

Jędrne i pozbawione tłuszczu ciało bez diety i ćwiczeń

Choć pierwsze efekty widać już po pierwszym zabiegu – tkanka tłuszczowa zostaje zredukowana o około 20-30% - to najlepsze rezultaty daje wykonanie około dwóch zabiegów. Pozwala to na całkowite rozbicie tkanki tłuszczowej i wydalenie jej z organizmu. Ważne jest, że ponowny zabieg w ty samym obszarze można wykonać dopiero po upływie trzech miesięcy od pierwszego, bowiem dopiero wówczas widać jego końcowe rezultaty. Redukcja tkanki tłuszczowej podczas zabiegu Zeltiq trwa 60 minut, a dla wzmocnienia efektu ujędrnienia skóry specjaliści zalecają zastosowanie zabiegu Eat Skin Shock. Klinika Medycyny Estetycznej Kliniki Ziemlewski oferuje zabieg Zeltiq i pełną opiekę medyczną – zarówno przed, jak i w trakcie oraz po zabiegu – by spełnić wszystkie oczekiwania klientek.

Medycyna estetyczna sposobem na piękno

Jest niewiele przeciwwskazań do wykonania zabiegu Zeltiq. Są to np.: przepuklina pępkowa, napadowa hemoglobinuria z zimna, pokrzywka z zimna – te schorzenia automatycznie wykluczają możliwość przeprowadzenia zabiegu. Kliniki Ziemlewski, po wcześniejszym przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem i konsultacji oferuje jego bezpieczne przeprowadzenie nawet podczas ciąży, posiadania żółtaczki typu C, czy przepukliny pachwinowej. Jeśli zatem marzysz o pięknym, pozbawionym tkanki tłuszczowej ciele wybierz zabieg Zeltig!

Na stronie Kliniki Ziemlewski: http://www.klinikiziemlewski.pl/ znajdziesz przydatne informacje, które pomogą Ci w podjęciu decyzji i rozwieją Twoje wątpliwości.