Inne nasze serwisy: Mikrodermabrazja  •  Manicure japoński  •  Liposukcja  •  Manicure hybrydowy  •  Peeling kawitacyjny

ReklamaLipoliza iniekcyjna

Liposukcja infradźwiękowa

Redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą systemu Zeltiq

Zabieg kształtujący ciało

Odchudzanie? Poznaj wspaniały świat diety proteinowej doktora Dukana.

Reklama: Nieinwazyjny lifting twarzy | Złamanie kciuka

Suchy szampon na każdą pogodę

--- Artykuł reklamowy ---

Przychodzi taki dzień, kiedy nie masz czasu rano na mycie, suszenie i układanie włosów, a o kręceniu loków trzeba zapomnieć. Wówczas przychodzi z pomocą tzw. suchy szampon - specyfik, który w mgnieniu oka odświeży fryzurę i doda jej objętości. Na rynku jest spora oferta takich specyfików, my przetestowaliśmy szampony Batiste i z czystym sumieniem możemy je polecić.

325

Zamiast suszarki

Codzienna toaleta włosów bywa prawdziwą zmorą szczególnie dla posiadaczek cienkich włosów ze skłonnością do przetłuszczania. Posiadanie zawsze pod ręką suchego szamponu Batiste sprawi, że szybko zapomnimy o tych problemach, a po otwarciu oczu o pranku będziemy cieszyć się wiosennym słońcem, zamiast walczyć z suszarką.

Szampon suchy Batiste występuje w kilkunastu odsłonach, w zależności od rodzaju włosa, efektu jaki chcemy uzyskać po jego użyciu oraz zapachu, jaki lubimy najbardziej. I tak na półce z suchymi szamponami Batiste możemy znaleźć: suchy szampon dla blondynek i brunetek, dodający objętości, nawilżający oraz przeznaczony do loków.

Bogactwo barw i zapachów

Szampony Batiste bardzo ładnie prezentują się na łazienkowej półce - to istna tęcza barw i zapachów. I tak możemy podziwiać: róże, czerwienie, błękit,y słoneczną żółć, po kwieciste łąki. Szampony suche Batiste oczarują nas zapachami wiśni, Dalekiego Wschodu, morskiej bryzy, landrynek, upalnych tropików, czy Marakeszu. Dla zwolenniczek klasycznej wersji szamponu Batiste jest zawsze dostępna wersja oryginal.

Suchy szampon (nie tylko) na zastępstwo

Ciekawostką jest fakt, że suchy szampon jest także polecany przez fryzjerów, jako alternatywny kosmetyk do układania niesfornych pasemek włosów. Jedno psiknięcie suchym szamponem i już mamy na głowie, podporządkowujące się każdemu zabiegowi, włosy: loki, koki, czy zawadiacka burza, będą dzięki niemu wyglądały dokładnie tak jak chcemy. I co najważniejsze, jeżeli użyjemy suchego szamponu Batiste, wszystkie czynności, które wykonujemy by efektownie wyglądać w pracy lub na balu, trwają kilka razy krócej, niż wtedy kiedy działamy według utartych schematów.

Szampony suche to nie jedyny, choć flagowy produkt Batiste. Firma potrafi zadbać o nasze włosy także przy użyciu lakierów, pudrów i gum modelujących. Jednak jesteśmy przekonane, że suchy szampon Batiste możemy zabrać ze sobą na najdłuższą wyprawę i niezależnie od tego, jak bardzo będziemy zmęczone, nasza fryzura będzie bez zarzutu!