Inne nasze serwisy: Mikrodermabrazja  •  Manicure japoński  •  Liposukcja  •  Manicure hybrydowy  •  Peeling kawitacyjny

ReklamaLipoliza iniekcyjna

Liposukcja infradźwiękowa

Redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą systemu Zeltiq

Zabieg kształtujący ciało

Odchudzanie? Poznaj wspaniały świat diety proteinowej doktora Dukana.

Reklama: Nieinwazyjny lifting twarzy | Złamanie kciuka

Świetlana przyszłość lipolizy iniekcyjnej

Niewątpliwie zabieg lipolizy to innowacyjna forma walki o piękną sylwetkę i ciało, które nie wymaga wręcz niewykonalnych wyrzeczeń. Toteż nic dziwnego, iż staje się ona coraz bardziej popularna ze względu na szereg zalet, jakie posiada do zaoferowania. Jak zatem w czasie przyszłym kreuje się jej kariera i czy istnieje możliwość, że rozpowszechni swój wachlarz usług na inne problemy natury estetycznej?

Atuty nie do obalenia gwarancją dalszych sukcesów

Lipoliza iniekcyjna to bezpieczna i – co najważniejsze! - nieinwazyjna metoda na skuteczną redukcję niemile widzianego nadmiaru tkanki tłuszczowej, ponieważ jej wykonania podejmuje się lekarz. Kolejną jej niepodważalną zaletą jest także używana naturalna substancja w postaci płynnej lecytyny, która nie jest obca naszemu organizmowi. Fostatydylcholina, bo tak brzmi jej fachowa nazwa, w celach przeprowadzenia lipolizy jest uzyskiwana z ziaren soi. Bezpośrednia aplikacja płynnej lecytyny w miejsce tkanki tłuszczowej rozpuszcza błonę komórkową komórek tłuszczowych, usuwając tłuszcz dzięki jego połączeniu z deoksycholatem we krwi. Co więcej, fostatydylcholina może być z powodzeniem wykorzystywana do likwidowania tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała. Dlatego też jest doskonałym sposobem na wymodelowanie zarówno brzucha, bioder, ramion oraz pośladków, jak i wyeliminowaniu bryczesów na udach, nieestetycznych fałdek na plecach bądź nawet usunięcie tzw. drugiego podbródka. Również skóra tłusta może świetnie się prezentować po poddaniu się lipolizie iniekcyjnej. Ponadto przy małej ilości tkanki tłuszczowej wystarczy nawet jeden zabieg, aby osiągnąć wymarzony efekt.

Jak będzie wyglądać lipoliza w przyszłości?

Zastosowanie zastrzyków z fostatydylcholiny miało miejsce już od dawna w medycynie. Były one głównie wykorzystywane w dożylnych zastrzykach w zatorach tętniczych oraz przeznaczone do ochrony wątroby. Obecnie płynna lecytyna odgrywa także ogromną rolę w medycynie estetycznej w postaci właśnie lipolizy iniekcyjnej. Możliwość kontrolowanego i bezpiecznego wymodelowania twarzy i sylwetki zawsze będzie mieć dużo zwolenniczek. Tym bardziej, że rzadko odnotowuje się skutki uboczne lipolizy. Być może w przyszłości także i skóra tłusta skorzysta z dobrodziejstw tej metody? I dzięki iniekcjom z fostatydylcholiny, wykonalna stanie się nawet normalizacja zbyt intensywnego łojtoku?